Gépjárműpark kezelő

Állásajánlat

A Nissan Centrum Magyarország vezető Nissan márkakereskedése agilis, kihívásokat kereső gépjárműpark kezelő munkatársat keres

Feladatok:
  • Aktív részvétel a Nissan Centrum bérautó üzletág napi teendőinek ellátásában
  • A teljes bérautó flotta „életciklusának” felügyelete
  • Bérautó szerződések előkészítése, kezelése és folyamatos nyomon követése
  • Bérlőkkel történő napi szintű kapcsolattartás,
  • Bérautók bérlőknek történő kiadása visszavétele
  • Állapotfelmérések elkészítése
  • Káreseményes és egyéb javítások, időszakos karbantartások teljes körű menedzselése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Új és használtautó készletek naprakész ismerete és folyamatos időszakos ellenőrzése
  • Az új autók fotózásának elkészítése
  • Javaslattétel a telephelyek optimális kihasználtságára

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • 3 éves hasonló munkakőrben szerzett tapasztalat
  • MS Office szoftverek ismerete
  • Hatékony munkavégzés képessége, problémamegoldó-készség
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • angol nyelvtudás (előny)
Személyes kompetenciák:
  • Megbízhatóság
  • Proaktivitás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatban való együttműködés
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő jövedelem, juttatási csomag
  • Változatos és önálló munkavégzési lehetőség,
  • Hosszútávra tervezhető állás,
  • Jó csapat, és jó munkakörülmények

Kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a gill.csaba@nissancentrum e-mail címre küldje meg nekünk 2021.03.31-ig.