Értékesítési vezető

Állásajánlat

A Nissan Centrum Magyarország vezető márkakereskedése agilis, kihívásokat kereső értékesítési vezető munkatársat keres

A leendő új kolléga feladatai:
  • Irányítja a gépjármű értékesítési folyamatot, menedzseli a gépjármű finanszírozás biztosítás értékesítését, vezeti az értékesítési csapatot
  • Motiválja az értékesítésben dolgozó kollégákat
  • Együttműködik a Nissan Importőrrel
  • Irányítja a cég készletgazdálkodását
  • A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete
  • Maximális szintű ügyfél-elégedettség biztosítása
  • Rendszeres riportokat készít a cégvezetés és az importőr felé
  • A hatékonyabb működés érdekében racionalizálja a munkafolyamatokat
  • Követi a piaci folyamatokat
Elvárásaink:
  • Minimum 5 éves márkakereskedői értékesítési vezetői tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office szoftverek magas szintű ismerete
  • Hatékony munkavégzés képessége, problémamegoldó-készség
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély

Személyes kompetenciák:
  • Vezetői attitűd
  • Megbízhatóság
  • Proaktivitás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Hiteles, határozott fellépés
  • Kiváló kezdeményező, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatban való együttműködés
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő jövedelem, juttatási csomag
  • Cégautó
  • Változatos és önálló munkavégzési lehetőség,
  • Hosszútávra tervezhető állás,
  • Jó csapat, és jó munkakörülmények

Kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a gill.csaba@nissancentrum e-mail címre küldje meg nekünk 2021.03.31-ig.