Pénzügyi ügyintéző

Állásajánlat

Budapesten Működő Nissan Márkakereskedés és Infiniti márkaszerviz csapatába keresünk pénzügyi ügyintézőt. Célunk a magas színvonalú ügyfélkiszolgálás, a kimagasló ügyfélélmény megteremtése. A csapatunk egyedülálló, kollégáink dinamikusan és magas minőségben szolgálják ki az ügyfeleket, ezáltal széles és elégedett ügyfélkörrel rendelkezünk.

A szolgáltatásunk színvonalának emelése érdekében pályázatot hirdetünk

pénzügyi ügyintéző

pozíció betöltésére.

Keressük azt a kollégát, aki az alapelveinket adaptálni tudja, kellő dinamizmussal, agilitással és szorgalommal képes elvégezni a feladatokat és ezzel hozzájárul Társaságunk további fejlődéséhez és egy kiváló csapat tagjává válhat.

Fő feladatok:

  • pénztár kezelés
  • számlakiállítási folyamatok kezelése
  • beérkező számlák kezelése
  • postakezelés
  • kinnlevőség kezelés
  • irodaszer és egyéb beszerzések ügyintézése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • MS Office felhasználó szintű ismeret
  • gyors és precíz munkavégzés
  • rugalmas és probléma megoldó hozzáállás

Előnyt jelent:

  • képesített könyvelő/mérlegképes könyvelői végzettség
  • idegen nyelv ismerete (angol/német)
  • gépjármű kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • angol nyelv ismerete
  • Progression/K2D rendszerek ismerete

Amit ajánlunk:

  • versenyképes javadalmazás
  • modern munkakörülmények
  • folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, hogy a magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod az info@nissancentrum.hu e-mail címre küldd!